Haber

Steam’de DLC keşif merkezi açıldı

BuharLab Deneyi 15 ile Steam mağazasına DLC keşif merkezi eklendi ve oynadığınız oyunlarla ilgili içerikleri keşfetmeniz için yeni bir kişiselleştirilmiş merkez açıldı.

BUHAR DLC KEŞİF MERKEZİ AÇILDI

Steam’de oynadığınız oyunlara göre sahip olduğunuz DLC’ler ve güncel DLC’ler oyunculara gösterilmiş olup, DLC’lerden haberdar olmak ve DLC’leri daha kolay satın alabilmek için Steam DLC keşif merkezi oluşturulmuştur.

Kitaplığınızdaki oyunlarınız için en popüler DLC’leri görebileceğiniz Steam DLC keşif merkezi, en son oynadığınız oyunları ve en son oynanan oyunları keşfedebilirsiniz. buradanUlaşabilirsin.

Bu sayfanın tamamı sizin için kişiselleştirildi ve kitaplığınızdaki oyunlara göre filtrelendi. Bu nedenle, merkezi kullanmak için Steam’e giriş yapmanız gerekmektedir. İşte bu deneyin birkaç önemli detayı:

  • Oyunlarınız için en Popüler DLC’ler – Üst bölüm, kitaplığınızdaki oyunlar için en çok tanınan DLC’leri vurgulamaya odaklanır. Son zamanlarda veya yıllar önce oynadığınız bir oyun için olabilecek bu DLC şu anda iyi satıyor.
  • Sayfa içeriği, son zamanlarda oynadığınız oyunlara odaklanır; ancak en çok oynadığınız oyunları göstermek için görünümü değiştirebilirsiniz. Her iki durumda da, oyunlarınızın her biri için size kitaplığınızda olmayan içeriği göstereceğiz.
  • Son oynatılan– Son zamanlarda oynadığınız oyunlara göre sıralanmıştır.
  • En çok oynanan – Son birkaç yılda en çok oynadığınız oyunlara göre sıralanmıştır. Ardından hepsi görüntülendiğinde geçmiş dönemlerde en çok oynadığınız oyunları gösterir.

oguzelihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu