Yaşam

Kızılcık Şerbeti’ndeki rolüyle eleştirilen Evrim Alasya isyan etti: Ben Kıvılcım değilim

Gündemden düşmeyen kadına şiddet ve zorla evlendirme sahneleri Kızılcık Şerbeti bölümünde oruç tutma ve içki içme sahnesi dikkat çekti. Oruç tutan lokantanın içki servisi yapmasına tepki gösteren adama tepki gösteren Kıvılcım, “Kim içmek isterse çay içsin. Bundan rahatsız olan gidip evinde iftar etsin. Burası laik bir ülke ve bu insanlar çok mücadele ettiler. İstanbul turist akınına uğrayan bir yer’ diye yanıtlıyor.

“BEN BİR KIVILCIM DEĞİLİM”

Dizide Kıvılcım karakterini canlandıran Evrim Alasya’nın bu sahnesi sosyal medyada gündem oldu. Tepkilerin hedefi olan ve yorum yağmuruna tutulan Alasya, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda kendisine sitem ederek, “Arkadaşlar ben Kıvılcım değilim” dedi.

NE OLDU?

Başrollerini Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Barış Kılıç, Sibel Taşçıoğlu, Ceren Karakoç ve Settar Tanrıöğen’in paylaştığı Kızılcık Şerbeti dizisi Cuma akşamı 20. bölümüyle ekrana geldi. Kıvılcım, Ömer’in arkadaşlarıyla yemeğe çıktı. Bir meyhanede yan masada oturan Ömer’in erkek arkadaşı, “Buraya iftar için geldik, bu size yakışır mı? Biz burada iftar yaparız, siz içkiyi orada verirsiniz. Burada alkol yok diyecek. Biraz saygı.”

Aynı masada oturan Kıvılcım, “Yan masada içki içmek sizi neden bu kadar rahatsız etti? İçmek isteyen çay içsin. Bundan rahatsız olan gidip evinde iftar etsin” dedi. .Burası laik bir ülke ve bu insanlar bunun için çok mücadele ettiler.İstanbul turist akınına uğramış bir yer” diye yanıtlıyor.

Alakalı haberler

haberacigol.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu